Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/dkuyir/domains/avayekordkuy.ir/public_html/wp-content/themes/mahalo/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

هشتمین نشست شورای اموزش و پرورش شهرستان کردکوی

به گزارش آوای کردکوی :هشتمین نشست شورای اموزش و پرورش شهرستان با حضور گوهری مدیرکل اموزش و پرورش، شیخی امام جمعه کردکوی و دیگر اعضای این شورا به ریاست مولایی فر فرماندار کردکوی برگزارشد.
فرماندار کردکوی در آغاز این نشست ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه س و بزرگداشت شهید سلیمانی گفت: با توجه به احتمال شیوع سویه امیکرون در استان ضرورت دارد در تمامی سطوح این سازمان با حساسیت پروتکلهای بهداشتی رعایت گردد.
وی در بخش دیگری از سخنانش به وجود ۱۵ مورد املاک بلاتکلیف در اموزش و پرورش در روستاها اشاره کرد و گفت: با رعایت همه موارد قانونی،واگذاری این املاک به بخش مسکن جهت ساخت مسکن برای جوانان مورد بررسی قرارگیرد.
فرماندار کردکوی به ظرفیتهای موجود در فضاهای مجازی اشاره کرد و اظهار داشت فضای مجازی با یک اتاق فکر برای تولید محتوا با پشتیبانی دستگاههای فرهنگی می تواند ضمن ارتقای سطح افکار عمومی جامعه بسترهای خوبی برای رشد و توسعه شهرستان ایجاد نماید.
گفتنی است ؛ در پایان این نشست گوهری مدیرکل آموزش و پرورش آقای امیر سردارزاده مجد از معلمان باسابفه آموزش و پرورش را به عنوان معاون پشتیبانی در این اداره معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post دستگاه قضایی گلستان از ارتباط بیشتر با رسانه‌ها استقبال می‌کند
Next post جرجانی شهردار کردکوی خبرداد:شهرکردکوی توانمند وآماده توسعه است