Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/dkuyir/domains/avayekordkuy.ir/public_html/wp-content/themes/mahalo/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

تصادف اتوبوس زائران گلستانی در راه بازگشت از پیاده روی اربعین در مازندران

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از برخورد اتوبوس زائران گلستانی در راه بازگشت از پیاده روی اربعین با چند دستگاه خودرو در محور سوادکوه در استان مازندران خبر داد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت : در این حادثه که ساعت ۱۱و ۱۵دقیقه ی امروز در محدوده ورسک در محور سوادکوه رخ داد به علت بروز نقص فنی در سیستم ترمز ، اتوبوس از مسیر منحرف شد و پس از برخورد با دو دستگاه خودروی سمند و یک خودروی پراید که در قسمت راه فرار و اضطراری جاده توقف کرده بودند از حرکت ایستاد.
عادل مصدقی افزود : تا کنون پنج نفر در این حادثه کشته شدند که از سرنشینان خودرو و افرادی هستند که برای استراحت در کنار جاده حضور داشتند.
مصدقی اضافه کرد : حال همه زائران خوب است و در حال جابجایی با وسیله نقلیه دیگری به سوی مقصد خود هستند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان ادامه داد : این اتوبوس اسکانیا متعلق به شرکت مسافربری پیک معتمد گنبدکاووس بود و دیروز ساعت ۱۱ و ۴۵دقیقه با ۴۳ مسافر از مرز مهران حرکت کرده بود.
او گفت : بررسی های ما نشان می دهد اتوبوس هنگام بروز حادثه سرعت مجاز داشته است و به گفته راننده سیستم ترمز به خوبی عمل نکرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post آیین  رونمایی از کتاب شعر (موسیقی چشمان من) اثر صفیه صابری بانوی اهل شهر کردکوی
Next post مهلت اقدام برای رفع توقیف خودرو و موتورسیکلت