سالن ورزشی روستای النگ همچنان در بلاتکلیف

به گزارش آوای کردکوی، مراسم کلنگ زنی مجتمع ورزشی امام خمینی (ره) روستای النگ در تاریخ 10/3/92 با حضور ساور معاون سابق توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان وقت و پاشا مدیرکل سازمان ورزش و جوانان وقت استان گلستان و جمعی از مسئولین شهرستانی و بزرگان روستای النگ با هدف ورزش جهادی در استان گلستان در روستای النگ برگزار گردید.

کلنگ زنی و احداث سالن چند منظوره روستای النگ خبر مسرت بخش و خوشحال کننده اى بود و جا دارد که از دست اندرکاران این امر مثبت تشکر کرد و به همه عوامل خسته نباشید گفت اما تا آنجایى که ما یادمان مى آید در روز کلنگ زنی مسئولین کشوری و استانی از تأمین کامل بودجه این سالن  سخنانی به میان آوردند.

پس از کلنگ زنی این پروژه روند پیشرفت آن تاحدودی سیر صعودی خوبی داشت اما به یکباره توقف کرد و در همان فونداسیون به حال خود رها شد.

مردم روستای النگ که فرزندان شان مجبوراند برای ورزش، به شهرها یا روستاهای دیگر بروند ابراز گله و شکایت کردند و خواستار تکمیل این پروژه شدند.

پایگاه خبری آوای کردکوی، امیدوار است سالن ورزشی و چند منظوره امام خمینی (ره) روستای النگ کار احداث آن دوباره به زودی زود آغاز شود و به مرحله افتتاح و بهره برداری برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post گرگان میزبان مسابقات کشتی قهرمانی کشور
Next post تاریخ‌های ثبت نام و برگزاری آزمونهای ورودی به دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی در سال 1401